Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 20:04 – Европанинг кейинги футбол юлдузи ким бўлади? (1-5) 
  • 09:59 – “CHelsi” futbolchisi “Brayton”ga o'tdi 
  • 09:36 – Nikolas Gaytan “Lill”ga o'tdi 
  • 09:35 – “Navbahor” bugun Serbiya klubi bilan o'ynaydi 
  • 09:24 – Braim Dias “Real”dan ketmaydi 
  • 09:23 – Kevin-Prins Boateng sarguzashtlari davom etadi. U Turkiya klubiga o'tdi 
  • 09:23 – “Lester” “bo'rilar” himoyachisini o'z safiga qo'shib oldi 
  • 09:23 – Rasman: “Barselona” himoyachisi Liga 1 klubiga o'tdi 
  • 09:22 – Igalo faoliyatini MYUda davom ettiradi 
  • 09:21 – “Milan” belgiyalik yarim himoyachini ijaraga oldi 

Osiyo Kubogi-2019. Kim qaerda o'ynaydi?

Kecha Osiyo Kubogi-2019 musobaqasiga qura tashlanganidan xabaringiz bor.
Qura natijalariga ko'ra, O'zbekiston milliy terma jamoasi "F" guruhidan joy oldi va keyingi bosqichga chiqish uchun Ummon, Turkmaniston hamda Yaponiyaga qarshi bahs olib boradi.

Quradan so'ng o'yinlar taqvimi ham malum bo'ldi. Demak, O'zbekiston guruh bahslarini SHarja, Dubay va Al Aynda o'tkazadi. Quyida barcha guruhlardagi taqvimni keltirib o'tamiz.

"A" guruhi: BAA, Tailand, Hindiston, Bahrayn.

5 yanvar. "Zayed Sports Siti" (Abu Dabi)
BAA - Bahrayn
6 yanvar. "Al Nahyan" (Abu Dabi)
Tailand - Hindiston

10 yanvar. "Zayed Sports Siti" (Abu Dabi)
Hindiston - BAA
10 yanvar. "Al Maktum" (Dubay)
Bahrayn - Tailand

14 yanvar. "Hazza bin Zayed" (Al Ayn)
BAA - Tailand
14 yanvar. "SHarja Stedium" (SHarja)
Hindiston - Bahrayn





"B" guruhi: Avstraliya, Suriya, Falastin, Iordaniya.

6 yanvar. "Hazza bin Zayed" (Al Ayn)
Avstraliya - Iordaniya
6 yanvar. "SHarja Stedium" (SHarja)
Suriya - Falastin

10 yanvar. "Xalifa bin Zayed" (Al Ayn)
Iordaniya - Suriya
11 yanvar. "Rashid Stedium" (Dubay)
Falastin - Avstraliya

15 yanvar. "Muhammad bin Zayed" (Abu Dabi)
Falastin - Iordaniya
15 yanvar. "Xalifa bin Zayed" (Al Ayn)
Avstraliya - Suriya





"S" guruhi: Janubiy Koreya, Xitoy, Qirg'iziston, Filippin.

7 yanvar. "Xalifa bin Zayed" (Al Ayn)
Xitoy - Qirg'iziston
7 yanvar. "Al Maktum" (Dubay)
Janubiy Koreya - Filippin

11 yanvar. "Muhammad bin Zayed" (Abu Dabi)
Filippin - Xitoy
11 yanvar. "Hazza bin Zayed" (Al Ayn)
Qirg'iziston - Janubiy Koreya

16 yanvar. "Al Nahyan" (Abu Dabi)
Janubiy Koreya - Xitoy
16 yanvar. "Al Maktum" (Dubay)
Qirg'iziston - Filippin





"D" guruhi: Eron, Iroq, Vetnam, Yaman.

7 yanvar. "Muhammad bin Zayed" (Abu Dabi)
Eron - Yaman
8 yanvar. "Zayed Sports Siti" (Abu Dabi)
Iroq - Vetnam

12 yanvar. "Al Nahyan" (Abu Dabi)
Vetnam - Eron
12 yanvar. "SHarja Stedium" (SHarja)
Yaman - Iroq

16 yanvar. "Hazza bin Zayed" (Al Ayn)
Vetnam - Yaman
16 yanvar. "Rashid Stedium" (Dubay)
Eron - Iroq





"E" guruhi: Saudiya Arabistoni, Qatar, Livan, KXDR.

8 yanvar. "Rashid Stedium" (Dubay)
Saudiya Arabistoni - KXDR
9 yanvar. "Hazza bin Zayed" (Al Ayn)
Qatar - Livan

12 yanvar. "Al Maktum" (Dubay)
Livan - Saudiya Arabistoni
13 yanvar. "Xalifa bin Zayed" (Al Ayn)
KXDR - Qatar

17 yanvar. "Zayed Sports Siti" (Abu Dabi)
Saudiya Arabistoni - Qatar
17 yanvar. "SHarja Stedium" (SHarja)
Livan - KXDR





"F" guruhi: Yaponiya, O'zbekiston, Ummon, Turkmaniston.

9 yanvar. "Al Nahyan" (Abu Dabi)
Yaponiya - Turkmaniston
9 yanvar. "SHarja Stedium" (SHarja)
O'zbekiston - Ummon

13 yanvar. "Zayed Sports Siti" (Abu Dabi)
Ummon - Yaponiya
13 yanvar. "Rashid Stedium" (Dubay)
Turkmaniston - O'zbekiston

17 yanvar. "Muhammad bin Zayed" (Abu Dabi)
Ummon - Turkmaniston
17 yanvar. "Xalifa bin Zayed" (Al Ayn)
Yaponiya - O'zbekiston

Osiyo Kubogi-2019. Kim qaerda o'ynaydi?
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Manba: Championat.asia
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Fikr yozish
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
Ijtimoiy tarmoqlarda
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Telegram