Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 18:14 – Мойес: "Биз Луис Диаснинг трансферига яқин эдик" 
  • 09:36 – Nikolas Gaytan “Lill”ga o'tdi 
  • 09:35 – “Navbahor” bugun Serbiya klubi bilan o'ynaydi 
  • 09:24 – Braim Dias “Real”dan ketmaydi 
  • 09:23 – Kevin-Prins Boateng sarguzashtlari davom etadi. U Turkiya klubiga o'tdi 
  • 09:23 – “Lester” “bo'rilar” himoyachisini o'z safiga qo'shib oldi 
  • 09:23 – Rasman: “Barselona” himoyachisi Liga 1 klubiga o'tdi 
  • 09:22 – Igalo faoliyatini MYUda davom ettiradi 
  • 09:21 – “Milan” belgiyalik yarim himoyachini ijaraga oldi 
  • 09:19 – MYU transfer oynasi yopilishidan oldin yana bir futbolchini o'z safiga qo'shib olmoqchi 

Superliga. 8-turga hakam, nazoratchi va komissarlar tayinlandi

24, 25 va 26 aprel kunlariga belgilangan Superliganing 8-tur o'yinlarini boshqarib boruvchi masullar nomi malum bo'ldi.
Bu haqda PFL rasmiy sayti xabar berdi. Markaziy uchrashuvlar qatorida tilga olinayotgan “Paxtakor” va “Navbahor” jamoalari bahsini SHerzod Qosimov, “Bunyodkor” va “Lokomotiv” jamoalari o'yinini esa Axrol Risqullaev boshqarib borishi belgilandi.

8-tur
24 aprel (seshanba)

“Neftchi” – “Metallurg” 18:00
Hakamlar: V.Serazetdinov (Toshkent), T.Galeev (Toshkent), A.Sidorov (Toshkent), J.Muxtorov (Toshkent).
Nazoratchi – M.Ismoilov (Toshkent).
Komissar – B.Aripov.

“Buxoro” – “Qizilqum” 20:00
Hakamlar: X.Ro'ziev (Toshkent), R.SHoyaxmetov (Toshkent), A.Kalinin (Qarshi), D.Akmalov (Toshkent).
Nazoratchi – A.Xotamov (Toshkent).
Komissar – L.Qo'chqorov.


25 aprel (chorshanba)
“Paxtakor” – “Navbahor” 18:30
Hakamlar: SH.Qosimov (Toshkent), X.SHodmonov (Toshkent), A.Burov (Buxoro), F.Yansupov (Toshkent).
Nazoratchi – S.Zaylobiddinov (Farg'ona).
Komissar – R.CHernikov.

“So'g'diyona” – “Qo'qon-1912” 20:30
Hakamlar: V.Ceytlin (Toshkent), R.Fozilov (Namangan), M.Nexochin (Namangan), SH.Rajabov (Buxoro).
Nazoratchi – R.Serazetdinov (Toshkent).
Komissar – E.Baxtiyorov.


26 aprel (payshanba)
AGMK – “Nasaf” 18:30
Hakamlar: T.To'xtasinov (Andijon), A.Marajabov (Andijon), Z.Abdurahmonov (Andijon), SH.Nasibullaev (Namangan).
Nazoratchi – D.Roman (TOshkent).
Komissar – A.Frolov.

“Bunyodkor” – “Lokomotiv” 20:30
Hakamlar: A.Risqullaev (TOshkent), R.Serazetdinov (Toshkent), A.Usmonov (Toshkent), S.Abdurahmonov (Toshkent).
Nazoratchi – B.Tog'aev (Toshkent).
Komissar – M.Saidqosimov.
Superliga. 8-turga hakam, nazoratchi va komissarlar tayinlandi
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Manba: Championat.asia
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Fikr yozish
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
Ijtimoiy tarmoqlarda
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Telegram