Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 20:04 – Европанинг кейинги футбол юлдузи ким бўлади? (1-5) 
  • 09:59 – “CHelsi” futbolchisi “Brayton”ga o'tdi 
  • 09:36 – Nikolas Gaytan “Lill”ga o'tdi 
  • 09:35 – “Navbahor” bugun Serbiya klubi bilan o'ynaydi 
  • 09:24 – Braim Dias “Real”dan ketmaydi 
  • 09:23 – Kevin-Prins Boateng sarguzashtlari davom etadi. U Turkiya klubiga o'tdi 
  • 09:23 – “Lester” “bo'rilar” himoyachisini o'z safiga qo'shib oldi 
  • 09:23 – Rasman: “Barselona” himoyachisi Liga 1 klubiga o'tdi 
  • 09:22 – Igalo faoliyatini MYUda davom ettiradi 
  • 09:21 – “Milan” belgiyalik yarim himoyachini ijaraga oldi 

O'zbekiston Kubogi. 1/16 final o'yinlarini boshqaruvchi hakam va nazoratchilar malum

15 va 16 aprel kunlari O'zbekiston Kubogining bir o'yindan iborat 1/16 final uchrashuvlari bo'lib o'tadi.
Mazkur o'yinlarni boshqarib boruvchi hakamlar va nazoratchilar nomi elon qilindi. Vodiy derbisi sifatida qaralayotgan “Andijon” – “Navbahor” bahsini toshkentlik A.SHukurullaev boshqarib boradigan bo'ldi.

15 aprel (yakshanba)

“Mashal2 – “Istiqlol”
Hakamlar: R.Lutfullin (Toshkent), R.Samandarov (Navoiy), O.Jumaev (Navoiy), K.Rasulov (Qarshi).
Nazoratchi – R.Aytekov (Toshkent).

“Lokomotiv-BFK” – “Surxon”
Hakamlar: A.Najafaliev (Toshkent), A.Abdullaev (Toshkent), B.SHavkatov (Toshkent), D.Akmalov (Toshkent).
Nazoratchi – E.Musaev (Samarqand).

“Xotira-79” – “Dinamo”
Hakamlar: O.To'ychiboev (Farg'ona), SH.Azamov (Farg'ona), R.Kapadze (Farg'ona), I.Nosirov (Namangan).
Nazoratchi – A.Klepikov (Toshkent).

“So'g'diyona” – “Metallurg”
Hakamlar: J.Muxtorov (Toshkent), R.Serazetdinov (Toshkent), S.Eremeev (Toshkent), M.Turdiev (Jizzax).
Nazoratchi – A.Arutyunov (Toshkent).

“Zomin” – “Qo'qon-1912”
Hakamlar: I.Ibragimov (Nukus), B.Kannazarov (Nukus), J.Sarsenov (Nukus), SH.Fayziev (Jizzax).
Nazoratchi – S.Najafaliev (Toshkent).

“Andijon” – “Navbahor”
Hakamlar: A.SHukurullaev (Toshkent), R.SHoyaxmetov (Toshkent), N.Afinogenov (Toshkent), T.To'xtasinov (Andijon).
Nazoratchi – A.Xotamov (Toshkent).

“SHerdor” – “Xorazm”
Hakamlar: SH.Nasibullaev (Namangan), R.Fozilov (Namangan), M.Nexochin (Namangan), S.Hakimov (Samarqand).
Nazoratchi – A.Tambovcev (Toshkent).

AGMK – “Norin”
Hakamlar: F.Norsafarov (Qarshi), A.Kalinin (Qarshi), F.Usmonov (Qarshi), D.Jalimov (Nukus).
Nazoratchi – B.Tog'aev (Toshkent).


16 aprel (dushanba)

“Orol” – “G'ijduvon”
Hakamlar: N.Qosimov (Qarshi), SH.Yo'ldoshev (Guliston), M.Fayzullaev (Jizzax), D.Iskanderov (Nukus).
Nazoratchi – X.Muxtorov (Samarqand).

“Iftixor” – “Yozyovon”
Hakamlar: A.Rahimov (Andijon), Z.Abdurahmonov (Andijon), A.Marajabov (Andijon), O.To'ychiboev (Farg'ona).
Nazoratchi – F.Hasanov (Namangan).

“SHo'rtan” – “Neftchi”
Hakamlar: D.Karimov (Toshkent), B.Baxromov (Toshkent), H.Bahodirov (Toshkent), F.Norsafarov (Qarshi).
Nazoratchi – A.Popov (Toshkent).

“Qizilqum” – “Buxoro”
Hakamlar: O.Tolibjonov (Toshkent), T.Galeev (Toshkent), A.Sidorov (Toshkent), Z.Qodirov (Navoiy).
Nazoratchi – D.Roman (Toshkent).
O'zbekiston Kubogi. 1/16 final o'yinlarini boshqaruvchi hakam va nazoratchilar malum
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Manba: Championat.asia
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Fikr yozish
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
Ijtimoiy tarmoqlarda
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Telegram