Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
  •  
    • 22:40 – Mbappe yangi mavsumda PSJda yangi raqamda o'ynaydi 
    • 21:49 – "Milan" Reynaning transferini tasdiqladi 
    • 21:47 – "Barselona"dagilar Villianning MYUga o'tib ketishidan havotirlanishmoqda 
    • 21:46 – Keyn APLning dastlabki uchrashuvida maydonga tusha oladi 
    • 21:46 – Ispaniya Superkubogi uchun bahs qaerda o'tkazilishi malum bo'ldi 
    • 21:44 – "Yuventus" AQSHga Ronaldusiz yo'l oldi 
    • 21:42 – "Kristal Pelas" Yaya Turega shartnoma taklif qilmoqchi 
    • 21:41 – Neymar: "Buffon va Tuxel orqali yangi mavsumdan umidlar katta" 
    • 21:40 – Tuxel Raboga maslahat berdi 
    • 21:39 – Inestaning debyuti omadsiz bo'ldi FOTO 

    Superliga: 2-tur o'yinlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi

    Superliganing 8, 9 va 10 mart kunlariga belgilangan 2-tur o'yinlariga hakamlar va nazoratchilar, shuningdek, komissarlar tayinlandi.
    Turning markaziy o'yini sifatida talqin etilayotgan “Bunyodkor” va “Paxtakor” jamoalari o'yinini SHerzod Qosimov guruhi boshqaradigan bo'ldi.
    Superliga: 2-tur o'yinlariga hakam va nazoratchilar tayinlandi


    2-tur
    8 mart (payshanba)
    AGMK – “Navbahor”. 18:00.
    Hakamlar: A.Risqullaev (Toshkent), A.Capenko (Toshkent vil.), T.Gaynullin (Toshkent), A.Ergashev (Toshkent).
    Nazoratchi – K.Smirnov.
    Komissar – A.Frolov.

    “Qizilqum” – “Qo'qon-1912. 20:00.
    Hakamlar: R.Ermatov (Toshkent), A.Rasulov (TOshkent), J.Saidov (Toshkent), D.Jalimov (Toshkent vil.).
    Nazoratchi – B.Tog'aev.
    Komissar – B.Namozov.

    9 mart (juma)
    “Nasaf” – “Buxoro”. 18:00.
    Hakamlar: V.Serazitdinov (Toshkent), R.SHoyaxmetov (Toshkent), A.Po'latov (Toshkent), I.Ibrohimov (Nukus).
    Nazoratchi – R.Aytekov (Toshkent).
    Komissar – R.CHernikov.

    “Lokomotiv” – “Metallurg”. 20:00.
    Hakamlar: I.Tantashev (Buxoro), X.SHodmonov (Buxoro), B.Qodirov (Buxoro), D.Karimov (Toshkent).
    Nazoratchi – D.Roman.
    Komissar – SH.Rajabov.

    10 mart (shanba)
    “Bunyodkor” – “Paxtakor”. 17:30.
    Hakamlar: SH.Qosimov (Toshkent), S.SHoyusupov (Toshkent), O.Abduvasilov (Toshkent), I.Xudaydatov (Toshkent)..
    Nazoratchi – R.Serazitdinov.
    Komissar – M.Saidqosimov.

    “So'g'diyona” – “Neftchi”. 20:00.
    Hakamlar: A.Asimov (Toshkent), M.Majidov (Namangan), R.Fozilov (Namangan), R.Abduvohidov (Qarshi).
    Nazoratchi – S.Najavaliev (Toshkent).
    Komissar – S.Qudratullaev.
    скачать dle 11.0фильмы бесплатно
    Manba: Championat.asia
    Reyting: 
    • Не нравится
    • 0
    • Нравится
    Fikr yozish
    Ijtimoiy tarmoqlarda
    • Vkontakt
    • Facebook
    • Telegram