Авторизация все шаблоны для dle на сайте newtemplates.ru скачать
 
  • 20:04 – Европанинг кейинги футбол юлдузи ким бўлади? (1-5) 
  • 09:59 – “CHelsi” futbolchisi “Brayton”ga o'tdi 
  • 09:36 – Nikolas Gaytan “Lill”ga o'tdi 
  • 09:35 – “Navbahor” bugun Serbiya klubi bilan o'ynaydi 
  • 09:24 – Braim Dias “Real”dan ketmaydi 
  • 09:23 – Kevin-Prins Boateng sarguzashtlari davom etadi. U Turkiya klubiga o'tdi 
  • 09:23 – “Lester” “bo'rilar” himoyachisini o'z safiga qo'shib oldi 
  • 09:23 – Rasman: “Barselona” himoyachisi Liga 1 klubiga o'tdi 
  • 09:22 – Igalo faoliyatini MYUda davom ettiradi 
  • 09:21 – “Milan” belgiyalik yarim himoyachini ijaraga oldi 

Evropa chempionlar ligasi. Klublar 1-turdan oldin qanday natija qayd etishdi?

Keyingi hafta Evropa chempionlar ligasi guruh bosqichi start oladi.
O'quvchilarimiz etiboriga guruh bosqichi startidan oldin klublar o'z milliy chempionatlarida qanday natija qayd etishgani haqida malumot berishga qaror qildik.



"A" guruhi
"Borussiya" Dortmund - "Ayntraxt" Frankfurt 3:1
"Bryugge" - "Lokeren" 2:1
"Atletiko" - "Eybar" 1:1
"Tuluza" - "Monako" 1:1


"B" guruhi
"Inter" - "Parma" 0:1
"Den Xaag" - PSV 0:7
"Tottenxem" - "Liverpul" 1:2
"Real Sosedad" - "Barselona" 1:2


"C" guruhi
"Tottenxem" - "Liverpul" 1:2
"Pari Sen-Jermen" - "Sent-Eten" 4:0
"Crvena Zvezda" - "Radnik" Surdulica 6:0
"Napoli" - "Fiorentina" 1:0


"D" guruhi
"Lokomotiv" - "Dinamo" 1:1
"Galatasaroy" - "Kasympasha" 4:1
"Borussiya" Menxengladbax - "SHalke-04" 2:1
"Portu" - "SHavish" 1:1 (Portugaliya liga Kubogi)


"E" guruhi
"Bavariya" - "Bayer" 3:1
AEK Afina - "Panionios" 4:0
"Ayaks" - "Groningen" 3:0
"Benfika" - "Riu Ave" 2:1 (Portugaliya liga Kubogi)


"F" guruhi
"Kan" - "Lion" 2:2
"Fortuna" Dyusseldorf - "Xoffenxaym" 2:1
"Manchester Siti" - "Fulxem" 3:0
"Aleksandriya" - "SHaxter" 0:2


"G" guruhi
"Roma" - "Kevo" 2:2
"Ufa" - CSKA 0:3
"Viktoriya" - "Opava" 1:0
"Atletik" - "Real" 1:1


"H" guruhi
"SHaffxauzen" - "Yang Boyz" 2:3 (SHveycariya kubogi)
"Yuventus" - "Sassuolo" 2:1
"Valensiya" - "Betis" 0:0
"Uotford" - "Manchester Yunayted" 1:2






ECHL. 1-tur juftliklari (Toshkent vaqti)
18 sentyabr
21:55 - Barselona (Ispaniya) - PSV (Gollandiya)
21:55 - Inter (Italiya) - Tottenxem (Angliya)
23:55 - Monako (Franciya) - Atletiko (Ispaniya)
23:55 - Bryugge (Belgiya) - Borussiya (D, Germaniya)
23:55 - Liverpul (Angliya) - PSJ (Franciya)
23:55 - Crvena Zvezda (Serbiya) - Napoli (Italiya)
23:55 - Galatasaroy (Turkiya) - Lokomotiv (Moskva, Rossiya)
23:55 - SHalke (Germaniya) - Portu (Portugaliya)

19 sentyabr
21:55 - Ayaks (Gollandiya) - AEK (Greciya)
21:55 - SHaxter (Ukraina) - Xoffenxaym (Germaniya)
23:55 - Benfika (Portugaliya) - Bavariya (Germaniya)
23:55 - Manchester Siti (Angliya) - Lion (Franciya)
23:55 - Viktoriya (CHexiya) - CSKA (Moskva, Rossiya)
23:55 - Real (Madrid, Ispaniya) - Roma (Italiya)
23:55 - Valensiya (Ispaniya) - Yuventus (Italiya)
23:55 - Yang Boyz (SHveycariya) - Manchester Yunayted (Angliya)
Evropa chempionlar ligasi. Klublar 1-turdan oldin qanday natija qayd etishdi?
скачать dle 11.0фильмы бесплатно
Manba: Championat.asia
Reyting: 
  • Не нравится
  • 0
  • Нравится
Fikr yozish
иконка
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
Ijtimoiy tarmoqlarda
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Telegram